Компанія «ТРАНСВОСТОК» в соціальних мережах
RU UA EN
Главная » Новини » Суттєво зросла вартість контернейних перевезень до Європи з Китаю

Суттєво зросла вартість контернейних перевезень до Європи з Китаю

Суттєво зросла вартість контернейних перевезень до Європи з Китаю

Видавництво Bloomberg опублікувало інформацію про те, що діяльність невеликих європейських компаній, які займаються імпортом/експортом  товарів, має проблеми з логістикою контейнерних перевезень з Китаю.

Компанія Drewry Shipping наводить дані про те, що вартість перевезення 40-футових контейнерів за маршрутом Шанхай-Роттердам за минулому тижні становила $13 787 за одиницю. Для порівняння, за останні 5 років середня ціна з урахуванням сезонності складала $1 670.  Наразі вартість доставки зараз складає приблизно 3% від типової партії товарів, таких як одяг та іграшки, що в 10 разів більше, ніж у минулих роках. Велика частина припадає на великі малоцінні товари, такі як меблі та побутова техніка.

Крім того, порушення в ланцюгах постачання призвели до збільшенні часу доставки товарів до отримувачів, що суттєво впливає на їх роботу.

Зростання вартості контейнерних перевезень уважно спостерігає Євроспілка, а влада США планує прийняти заходи для збільшення конкуренції між альянсами морських перевізників.

Сертифікат ISO
НОВИНИ